banner461

Açıkgöz, TÜGVA 44. İl Temsilcileri İstişare Kampını ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İlimiz Ürgüp İlçesinde düzenlenen TÜGVA 44. İl Başkanları İstişare ve Kış Kampını ziyaret etti.

banner503
Açıkgöz, TÜGVA 44. İl Temsilcileri İstişare Kampını ziyaret etti.
22 Şubat 2020 Cumartesi 20:02

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İlimiz Ürgüp İlçesinde düzenlenen TÜGVA 44. İl Başkanları İstişare ve Kış Kampını ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "44. İl Temsilcileri Kampı vesilesi ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen kardeşlerimizi TÜGVA Genel Başkanımız, değerli kardeşim Enes Eminoğlu ile Nevşehir’de konuk etmekten mutluluk duyduk" dedi.

Milletvekili Açıkgöz:"‪Kamp çalışmaları sırasında hazirunumuzla genç kardeşlerimizi ziyaret ederek, çalışmaları hakkında verimli istişarelerde bulunduk. Yerli, milli ve manevi değerlerimizle gençlerimiz; aynı heyecan, aynı gayret ve aynı samimiyetle çalışmaya devam ediyor.‬" dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'nin TÜGVA Kampı ziyaretine, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç'te eşlik ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.