banner461
banner195

Açıkgöz'den Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

“Bayram, Paylaştıkça Güzelleşir”

Açıkgöz'den Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
31 Ağustos 2017 Perşembe 11:48

banner143
banner134
Aziz Hemşerilerim,
Maneviyatımızın yoğunlaştığı, kurban bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; Kurban Bayramı’mızın hayırlara vesile olmasını dilerim. Yüce Yaradan' ın "Öyleyse Rabbin için namaz kıl, kurban kes. ( Kevser Suresi-2)" emri gereği, kurban; İbrahimce Allah'a adanış ve de İsmailce Allah' a teslimiyettir.
 
1071’de Malazgirt’ten bugüne aziz milletimize ve bu ümmete kendini adamış kahraman liderlerimizle vatan bildiğimiz bu kutsal topraklarda hep birlikte kardeş olarak yaşadık. Aziz milletimiz; imanıyla, “tek vatan, tek bayrak, tek devlet, tek millet” aşkıyla 15 Temmuz’da hem darbe girişimini, hem büyük bir terör eylemini, hem de gizli bir işgal teşebbüsünü engelleyerek; 16 Temmuz sabahını Yeni Türkiye’nin aydınlık sabahı kılmıştır. Hedef 2023 sloganıyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla kutlu yürüyüşümüze hep birlikte devam ediyoruz.
 
Vatanımıza, milletimize ve al bayrağımıza karşı gerçekleştirilen saldırılarda şahadete ulaşan kahraman şehitlerimize Allah' tan rahmet; vefakâr gazilerimize acil şifalar; aziz ailelerine de şükran ve minnetle sabırlar dilerim. Bu zor zamanlarda gün birlik ve beraberlik günüdür. Şu anda hac farizasını yerine getiren vatandaşlarımızın da haclarının kabul edilmesini diliyorum.
 
İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'da ve Filistin topraklarında, İsrail askerlerinin Filistinli kardeşlerimize uyguladığı zulümlerin; Suriye,Irak, Mısır, Myanmar, Doğu Türkistan ve Arakan'daki zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam aleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hakim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevlam’dan niyaz ederim. Bayram, sevgiyi, muhabbeti ve samimiyeti paylaştıkça güzelleşir. Bayramda sevdiklerimize ulaşmak için çıktığımız yollarda trafik kurallarına uyarak güvenli ve konforlu bir şekilde sevdiklerinize kavuşmanızı dilerim.
 
Mübarek Kurban Bayramı’mızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyamıza ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.
 
Selam ve dua ile…
 
Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili
TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.