banner461
banner195

Adnan Oktar'ın kitabı Nevşehir'de tedirginlik yarattı ...

Nevşehir'de belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından Harun Yahya'nın Karanlık Tehlike: “Bağnazlık” isimli kitabı dağıtıldı.

Adnan Oktar'ın kitabı Nevşehir'de tedirginlik yarattı ...
12 Mart 2016 Cumartesi 15:51

banner143
banner134
Nevşehir 2000 Evler ve Güzelyurt Mahallesi Kocaçay mevkiinde kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından Harun Yahya’nın “Bağnazlık” isimli kitabı dağıtıldı. Sabah saatlerinde her evin önüne bırakılan Harun Yahya kitapları Nevşehirli vatandaşlarımızda tedirginlik yarattı.

Adnan Oktar'ın kitapları Nevşehir'de tedirginlik yarattı...

Kamu oyunda Harun Yahya olarak bilinen Adnan Oktar’ın kitapları Nevşehir'de tedirginlik yarattı. FİB Haber’in edindiği bilgiye göre; Kimliği belirsiz şahıslar tarafından Adnan Oktar’ın kalem aldığıKaranlık Tehlike:  “Bağnazlık” adlı kitap Nevşehir'in çeşitli mahallelerinde dağıtıldı. Kitapları kapı önünde bulun vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. 

Nevşehir 2000 Evler ve Güzelyurt Mahallesi Kocaçay mevkiinde kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından Harun Yahya’nın “Bağnazlık” isimli kitabı dağıtıldı.

Gece geç saatlerde bırakıldığı düşünülen kitabı sabahleyin kapılarında gören vatandaşlar içeriğine baktıktan sonra, misyonerlik faaliyeti yürütüldüğü iddia ettikleri kitapları yırtarak imha ettiler.


Karanlık Tehlike: Bağnazlık kitabının içeriği;
“Benim dinime dön! Ya da öl!” Bağnazlığın sloganıdır bu. Bağnazlıkta demokrasi, fikir özgürlüğü, sevgi, saygı, şefkat, dostluk, fedakarlık gibi kavramlar yoktur. Bazı insanlar bağnazlığın ve onun ürünü olan radikalizmin bir hak dinin içine yerleşebileceğini düşünürler. Oysa bağnazlığın kendisi bir dindir. Her düşünce içinde bağnazlık dininin temsilcileri vardır. İslam’da, Musevilikte, Hristiyanlıkta olduğu gibi Marksizm’de, faşizmde, ateizmde de bağnazlar çoktur...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Züleyha - 3 yıl önce
Bağnazlık kitabını okdum gercek dini kuran alakını burda gördüm tedirgin olacak bir durum yok kuran okumadıklarından kulakdan duyma din yaşadımızdan dolayı endişe ediyorlar endişe edecek cok konu var bırakın kitapla uğraşmayı okuyun önce Allah razi olsun adnan Hocadan
Avatar
Nuriye çevik - 3 yıl önce
Kitapın içerigini okumadan neden yırtılır Kurân Ayetlerini yakmak Ne akla hizmet Ben Sayın Adnan Oktar Kitapları için Teşekkür ederim Allah razı olsun
Avatar
Edip selim - 3 yıl önce
Tam bağnaz. Hareketi. Olmuş. Okumaya gerek yok hemen yırt. Kork. AraştırmakTan kork " oysa. İlk ayet. Oku ".