banner461
banner195

Ak Parti Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Arslan Nevşehir’de

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve 4. Bölge Koordinatörü Furkan Kemal Arslan, Nevşehir’i ziyaret etti.

Ak Parti Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Arslan Nevşehir’de
13 Temmuz 2016 Çarşamba 17:48

banner143
banner134
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve 4. Bölge Koordinatörü Furkan Kemal Arslan, Nevşehir ziyaretinde bir dizi gezi ve incelemelerde bulundu.
AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Şevket Sarıtosun ile birlikte ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret eden Furkan Kemal Arslan,  İl Müdürü Hüseyin Şener’den gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin olarak çeşitli bilgiler aldı.
Ziyareti sırasında AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Teşkilatını da ziyaret eden Arslan,  AK Parti İl Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Şevket Sarıtosun ile birlikte İlçe Başkanları ve İlçe Sosyal Politikalar Başkanları ile biri toplantı gerçekleştirdi.
Nevşehir’de Afgan bir aileye de ziyaret gerçekleştiren Arslan, Hacı Rasim Uzer Okulunu ziyaret ederek, öğrencilerle bir  süre sohbet etti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.