banner461
banner195

Ak Parti Nevşehir'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini Anlatıyor

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, ilçe ziyaretleri yaparak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini parti teşkilat mensuplarına anlatıyor.

Ak Parti Nevşehir'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini Anlatıyor
15 Şubat 2017 Çarşamba 15:05

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, ilçe ziyaretleri yaparak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini parti teşkilat mensuplarına anlatıyor.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’in öncülüğünde yapılan toplantılarda ilk olarak, Acıgöl ilçe teşkilatının haftalık olağan toplantısına katılan AK Parti yöneticileri,  Cumhurbaşkanlığı Hükümet  Sistemini ve halk oylamasında izlenecek yol haritası konusunda teşkilatları bilgilendiriyor.

Acıgöl ilçe teşkilat başkanlığında yapılan toplantıya AK parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, İl Teşkilat Başkanı Serhat Sonugelen, İl Yerel Yönetimler ve SKM Başkanı Sami Demirses, Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül, ilçe yürütme ve yönetim kurulu üyeleri,  mahalle ve köy başkanları ile sandık görevlileri katıldı.

Toplantıda konuşan AK parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Türkiye’nin gelecek yıllarını daha sağlıklı bir sistem içerisinde ortaya koyacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini ayrıntılı bir şekilde teşkilat mensuplarına ve ev ev gezerek her vatandaşa anlatacaklarını belirterek, “Parti teşkilatımız tarafından 16 Nisan’da gerçekleşecek halk oylamasında nasıl bir yol izleyeceğimiz belirlendi. Allah’ın izniyle 16 Nisan’a kadar Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini tüm vatandaşlarımıza anlatacağız. Fakat ondan önce teşkilatlarımızla tek tek bir araya gelerek hem izleyeceğimiz yol haritasını hem de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin en doğru biçimde anlaşılması için çalışmalar yapıyoruz. Yeni sistem ile ülkemizde istikrarın, gelişmenin ve kalkınmanın daha hızlı ve daha sağlam olacağını ifade ediyoruz. Sahalara inmeden önce ayrıca tek tek teşkilatlarımızlada geniş kapsamlı bir şekilde istişarelerde bulunmuş oluyoruz” dedi.
AK parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, ilerleyen günlerde teşkilat ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi. Toplantının ardından katılımcılara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan 'evet' kitapçıkları dağıtıldı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.