banner461
banner195

Bağlı;  "Bayramın, tüm İslam alemine huzur getirmesini diliyorum" 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

Bağlı;  "Bayramın, tüm İslam alemine huzur getirmesini diliyorum" 
05 Temmuz 2016 Salı 16:41

banner143
banner134
Ülkemizde ve tüm İslam coğrafyasında yaşanan olumsuz gelişmelerin son bulması temennisinde bulunan Prof. Dr. Bağlı, Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde hak ve adalet çizgisinden ayrılmadan aydınlık bir geleceğe ilerleyeceklerini ifade etti.
Mesajında Prof. Dr. Mazhar Bağlı, "Dini bayramlar, cömertliğin, rahmetin, bereketin bolluk içinde yaşandığı, milletin her zamankinden daha çok kenetlendiği, birbirine daha sıkı sarıldığı, samimiyetle kucaklaştığı özel günlerdir. Gelenek ve göreneklerimizin geçmişten bugüne aktarılmasına vesile olan bu güzel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her anına taşıyabilmeliyiz." 
"Ülke Olarak Kenetlenmeliyiz"
Ülkemizi karanlık günlere sürüklemek isteyen şer odaklarının bertaraf olması, barış ve huzurun tüm  dünyaya hakim olmasını dileyen Prof. Dr. Mazhar Bağlı,sözlerine şöyle devam etti
"En çok ihtiyacımız olan bu zorlu süreçte ülke olarak kenetlenmeliyiz. Mutlulukla yaşadığımız Ramazan Bayramının İslam alemine huzur, barış, adalet ve merhamet getirmesini dünyanın birçok yerinde kaybetmek üzere olduğumuz insanlık vicdanını ve haklarının yeniden şefkat ve merhametle yeşermesini diliyorum. Bu vesile ile  tüm İslam aleminin, milletimizin ve Nevşehirlilerin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sevdikleriyle mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum."dedi. 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.