banner461
banner195

Başkan Yıldız'dan Yardımcısına Hayırlı Olsun Ziyareti

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp Belediye Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Mustafa Kılıç'ı ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Yıldız'dan Yardımcısına Hayırlı Olsun Ziyareti
17 Mayıs 2016 Salı 18:38

banner143
banner134
30 Mart 2014 Yerel seçimlerinden sonra Ürgüp tarihinin ilk Belediye Başkan Yardımcısı ünvanıyla göreve başlayan emekli okul müdürü Mustafa Kılıç, Ak Parti Genel Merkezi tarafından Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı olarak atanmasıyla Kasım 2014 tarihinde ilçe başkanlığıyla Belediye Başkan Yardımcılığının birlikte yürütülmesinin etik olmayacağını belirterek görevinden istifa etmiş, 18 ay Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanlığı görevini yürütmüştü.
7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri döneminde İlçe teşkilatı olarak Ak Partinin oylarını artırarak çalışan Kılıç, 13 Mayıs Cuma günü İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 16 Mayıs 2016 Pazartesi günü Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yeniden devraldı.
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ın atamasıyla yeniden Ürgüp Belediye Başkan Yardımcısı ünvanını kazanan Kılıç, Başkan Yardımcılığı görevine kaldığı yerden devam edecek.
Makamında Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç'ı makamında ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Kılıç'a yeni görevinde başarılar dileyerek, "Ürgüp'ün zor olan altyapısını alnımızın akı ile başardığımız gibi üst yapısınıda yardımcımızla, meclis üyelerimizle, birim amirlerimizle, belediye çalışanlarımızla, siyasi gücümüzle Ürgüp'e yakışır hale getireceğiz. Ürgüp'e ve Ürgüplüye hizmet için ne gerekiyorsa var gücümüzle el ele çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.