banner461
banner195

Büro Memur-Sen’in yetki sevinci

Geçtiğimiz günlerde ilimizde bulunan Memur sendikalarında yetki süreci tamamlandı. Memur-Sen’in ilimizdeki sendika şube başkanlıklarında yetki sevinci yaşanıyor. İşte o sendikalardan biri de Büro Memur-Sen Şube başkanlığı.

Büro Memur-Sen’in yetki sevinci
19 Mayıs 2016 Perşembe 13:11

banner143
banner134
Geçtiğimiz günlerde ilimizde bulunan Memur sendikalarında yetki süreci tamamlandı. Memur-Sen’in ilimizdeki sendika şube başkanlıklarında yetki sevinci yaşanıyor.
İşte o sendikalardan biri de Büro Memur-Sen Şube başkanlığı.
Nevşehir’de üye sayısı 400’ü aşan ve şube olarak faaliyet göstermeye başlayıp şube genel kurulunu Sporcu kamp eğitim merkezinde gerçekleştiren Büro Memur-Sen Şube Başkanı İsmail Ağmanalmaz yetkinin kazanılmasında kendilerine desteklerini esirgemeyen tüm sendika üyelerine ve yönetimine teşekkür etti.
404 Üyenin kayıtlı bulunduğu Büro Memur-Sen’in yetkilendirme sürecinde rakibi olan Türk Büro-Sen’in 190 üyesine karşın yetkiyi kazandığına dikkat çeken Ağmanalmaz, “Şube olarak faaliyet göstermeye başladığımız bu yıl sendikamıza yetkili sendika olma özelliğini kazandıran tüm sendika yönetimimize ve üyelerimize bizlere olan desteklerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.