banner461

Camilerde 'Selalar' okunuyor

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatında Mehmetciğe destek için Camilerden selalar okundu...

Camilerde 'Selalar' okunuyor
10 Ekim 2019 Perşembe 00:31

banner143
banner134

Sınırın Türkiye tarafında ki camilerde gece saat:00.30 sularında Mehmetciğe destek için selalar okundu. Selaların ardından da Kahraman Ordumuz için "Adını Peygamberimizden alan Yüce Mehmetçiğimize sen yardım eyle Ya Yab..." şeklinde dualar edildi.

Öte yandan Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak için tüm camilerde harekat boyunca Sabah namazlarında Fetih Suresi okunacak ve Mehmetçiğin muzaffer olması için dua edilecek.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak için yarından itibaren hareket süresince Sabah namazlarında tüm camilerde Fetih Suresi okunacağını ve Mehmetçiğin muzaffer olması için dua edileceğini açıkladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.