banner461
banner195

Canlarını Hiçe Saydılar ...

Nevşehir'de 15 Temmuz Darbe girişimine tepki adına düzenlenen Milli İrade Yürüyüşü ve Mitingine katılan 30 binin üzerinde vatandaşlar alana sığmayınca bakın çareyi nasıl buldular.

Canlarını Hiçe Saydılar ...
17 Temmuz 2016 Pazar 00:31

banner143
banner134
Nevşehir'de 15 Temmuz Darbe girişimine tepki adına düzenlenen Milli İrade Yürüyüşü ve Mitingine katılan 30 binin üzerinde vatandaşlar alana sığmayınca çareyi  ya araçların tepesine çıkarak yada meydandaki inşaat halindeki binaya tırmanmanda buldular. İnşaat halindeki binannın tepesine çıkarak Hayatlarını Hiçe Sayan vatandaşlara sık sık uyarı yapıldı fakat vatandaşlar bu uyarılara pek kulak asmadı.

Bu vatan bu bayrak bu millet için canımız feda diyen kalabalık bir grup ülkemiz devletimiz ve milletimiz üzerinde dahili ve harici oynanan oyunlara karşı tek yumruk olarak Milli iradeye sahip çıkacaklarını belirttiler.

Nevşehir'de 15 Temmuz Darbe girişimine tepki adına düzenlenen Milli İrade Yürüyüşü ve Mitingine katılan vatandaşlar Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan  'Bu darbe teşebbüsü nihayetlenmiştir evinize dönün' demedikçe bizler bu namus bekçiliğini, bizler bu vatan nöbetçiliğine devam edeceğiz " dediler.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.