banner461
banner195

Darbe girişimine karşı tarihe not düşün! "Demokrasi Nöbetinizi Ölümsüzleştirin"

2. Kurtuluş savaşı olarak geçecek 15 Temmuz Darbe girişiminde Tarihe şahitlik eden Nevşehirli vatandaşlarımızın "Demokrasi Nöbetini " Ölümsüzleştiriyoruz.

Darbe girişimine karşı tarihe not düşün!  "Demokrasi Nöbetinizi Ölümsüzleştirin"
30 Temmuz 2016 Cumartesi 17:26

banner143
banner134
www.fibhaber.com, Türkiye’yi üçüncü dünya ülkesi yapma amacındaki FETÖ terör örgütü tarafından yapılmak istenen darbe girişiminin püskürtülmesinden sonra Tüm Türkiye'de olduğu gibi meydanlara çıkan Nevşehirli herkesin onur duyacağı demokrasi nöbetini ölümsüzleştiriyor.

Tarihi gününüzü arşivliyoruz...! Haydi Gönderin "Demokrasi Nöbetinizi Ölümsüzleştirin"

Siz çekin, bize gönderin biz de yayınlayalım...


www.fibhaber.com "Çek-Gönder-Yayınlansın"

Elinizdeki Türk Bayrakları ile demokrasi nöbetinde fotoğrafınızı çekin adınızı ve soyadınızı yazarak bize gönderin yayınlayalım. Darbecileri değil demokrasiyi desteklediğiniz için yarın ileride çocuklarınız ve torunlarınız sizinle gurur duysun…

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit sadece Whatsapp için kullanabileceğiniz 0 552 212 0 444 nolu hattını cep telefonunuza kaydedin. Fotoğraflarınızı bu numaraya paylaşabilirsiniz.

Nevşehir'de haberleriyle halkın sitesi olan FİBHABER.COM’a daha rahat ulaşabilirsiniz.

Resim ve Videolarınızı Bekliyoruz...

Nevşehir Halkı Akın Akın Vatan Nöbetinde...

Her gün yaklaşık 10 bin kişiye Nevşehir belediyesi tarafından yemek dağıtımı sürüyor. Ayrıca çeşitli STK ve hayırsever iş adamlarımız tarafından ikramların yapıldığı tarihi diriliş meydanına tüm halkımızı bekliyoruz.

Nevşehir’e Gündemin Adresi www.fibhaber.com Nevşehir'de gördüğünüz olayların haber yapılmasını istiyorsanız haberin fotoğrafı çekin bize 0 552 212 0 444 whattsapp numarasından atın yayınlayalım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.