banner461
banner195

Demir, hem öğrencilere, hem idarecilere ve eğitimcilere seslendi

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, yeni eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada hem öğrencilere, eğitimcilere, idarecilere ve öğrenci velilerine seslendi.

Demir, hem öğrencilere, hem idarecilere ve eğitimcilere seslendi
20 Eylül 2016 Salı 11:43

banner143
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, yeni eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada hem öğrencilere, eğitimcilere, idarecilere ve öğrenci velilerine seslendi.
Demir, “Ulu Önder Atatürk´ün yaktığı müspet İlim meşalesi ile yola çıkan değerli eğitim yöneticisi ve öğretmen arkadaşlarım; geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın güvencesi sevgili gençler ve saygıdeğer velilerimiz; Değerli Eğitim Yöneticisi Meslektaşlarım.  Okulunuzun sürekli gelişmesini hedef alan bir yaklaşımla, okulunuzdaki tüm çalışanların takım ruhunu benimsemiş; birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde çalışabilecekleri ortamı sağlayarak, okulunuzda milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan bir anlayışı sürdüreceğinize inanıyoruz.
Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım, Sizler, çocuklarımıza ve gençlerimize vereceğiniz eğitim ile onları bilim ve teknolojinin gerektirdiği şartlarla birlikte; yüreği insan sevgisi ile dolu; Türk milletinin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen ve koruyan; kendisiyle barışık, ailesini, vatanını, milletini, bayrağını seven ve bunları davranışlarıyla gösteren mutlu ve başarılı bireyler olarak yetiştirilmesini sağlayacaksınız. Bu nedenle sizlerin, her koşulda, çocuklarımızı bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkacak bir yaklaşımla en iyi şekilde yetişmeleri için her imkânı ve ortamı değerlendireceğinize inanıyoruz. Sevgili Öğrenciler, Kendinizi iyi yetiştirmeniz bir vatan borcudur. Unutmayınız ki kendinizi iyi yetiştirme mücadelesi sırasında hep yanınızda olacağız. Bizler, bu uğurda ne gerekiyorsa elimizden geleni yapmak için büyük bir gayret göstereceğiz. Bütün bunlara karşılık sizden beklediğimiz sadece çalışmanızdır. Erdemli olmayı, insanlara yardım etmeyi, sosyal etkinliklere katılmayı, güzel sanatlarla uğraşmayı ve kitap okumayı asla unutmayınız.Kıymetli Velilerimiz; Aile yuvasından sonra çocuklarımızın eğitildiği ve geleceğe hazırlandığı okulumuzla, sürekli iletişim içinde olmalısınız. Öğrencimizle ne kadar ilgilenirsek onlara ne kadar zaman ayırırsak bu zaman gelecekte onların daha iyi yerlerde olmasını sağlayacaktır. Başarının bir ayağı olan siz değerli velilerimizin okulla işbirliği ve iletişimi bu açıdan çok önemlidir. Bu samimi dilek ve duygularımla 2016-2017 eğitim öğretim yılının, ülkemize, Nevşehir´imize, eğitim çalışanlarına ve öğrencilerimize sağlık, başarı, huzur ve güzellikleri getirmesini diliyor, hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.