banner461
banner195

Derinkuyu Belediyesi İşçilere Elbise Ve Ayakkabı Dağıttı

Derinkuyu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde Hizmet Alımıyla çalıştırılan  işçilere elbise ve ayakkabı dağıtıldı.

Derinkuyu Belediyesi İşçilere Elbise Ve Ayakkabı Dağıttı
14 Kasım 2016 Pazartesi 14:28

banner143
banner134
Derinkuyu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde Hizmet Alımıyla çalıştırılan  işçilere elbise ve ayakkabı dağıtıldı.

Belediye Hizmet Binasında, kıyafet dağıtımında işçilerle bir araya gelen Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet BALCI, işçilerin sorunlarını ve çalışmalar ile ilgili sıkıntılarını dinledi.

Burada açıklamalarda bulunan Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet BALCI, Belediye işçilerinin zor şartlar altında çalışmasına rağmen, alın teriyle ekmek parası kazandıklarını belirterek, " Belediyemiz hizmet alımını alan firma olan Emin Temizlik  şirketi tarafından sağlanan elbiseleri ve ayakkabıları işçilerimize dağıttık. Amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet vermektir,  yapacağımız çalışmalar ile ilçemizin daha temiz ve modern bir şehir olması için gereken çabayı gösteriyoruz. Amacımız hem halkımızın hem de çalışanlarımızın huzurlu bir hayat sürmelerini sağlamaktır. Hizmetlerimizi yaparken en büyük gücümüz olan çalışanlarımıza imkanlar dahilinde destek olmaya devam edeceğiz. Ayrıca kıyafetler konusunda bizlere destek olan temizlik Emin Temizlik şirketine teşekkür ederiz" dedi.

Elbiselerini ve ayakkabılarını alan işçiler, elbiseleri ve ayakkabıları aldıklarını belirterek, Belediye Başkanı Ahmet BALCI’ya teşekkür ettiler.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Murat sivri - 1 yıl önce
Bundan önceki dönemde de şirket çalışanı vardı doğru dürüst elbisemi aldılar yıllık izinlerinimi kullanabildiler hem sonra yapilan hizmetleri göremeyecek kadar cahil ve gerizekalimisin her şeyden önce vatandaşı belediyeye barışık tutmasi yeter kültür merkezini goremiyormusun kanalın etrafı neydi simdi ne oldu belediye binasında tüm calisanlar ayni yerdeyken her birimin ayrı yerlerde çalışmasını belediye araçlarının her biri bi taraftayken hepsinin bir arada olması için yapilan kapalı garaj bir makam arabası olamazmi içmiş olduğun tertemiz suyu sndaji vurdurulup hattının dosenip hizmete sunulması bunları göremeyecek kadar cahil ve acizmisin ama haklisin göremezsiniz at gözlüğünü takip taraflı olursan göremezsiniz biraz gerçekçi ol
Avatar
Sey - 1 yıl önce
Zaten yasal zorunluluk firmanin elbise vermesi bir. Elbiseyi dagitan firmayken şovu niye balci yapiyor iki. Gündeme hizmetleriyle gelemeyenler yan yollari deniyor ama rezil oluyor üç. Derinkuyulularda Balciyi haketti aglamasinlar dört. Bes alti yedi ...