banner461
banner195

DERSİAD cazibe merkezi haline geldi

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ercan Civelek, kurulduğu günden bu yana önemli çalışmalara imza atan derneğin Nevşehir’de cazibe merkezi bir Sivil Toplum Kuruluşu haline geldiğinin altını çizdi.

DERSİAD cazibe merkezi haline geldi
20 Haziran 2016 Pazartesi 12:50

banner143
banner134
İlimizdeki iş adamlarının ve sanayicilerinin girişimci bir ruhla büyümelerini ve memlekete daha yararlı birer işletme haline gelmelerinin amaçlandığını ifade eden DERSİAD Şube Başkanı Civelek, yamalı bir bohçaya dönen 1980 anayasasının değişmesini arzu ettiklerini de dile getirdi.
Civelek, “DERSİAD Nevşehir’de bir cazibe merkezi haline geldi. Öyle ki bizim gayemiz iş adamlarımızın ufkunu açmak. Düzenleyeceğimiz konferans, panel, yurt içi ve yurt dışı gezilerle onların yeni ufuklara yelken açmasını istiyoruz. Kuşaktan kuşağa uzanacak bir sivil toplum kuruluşu anlayışı ile hareket ediyoruz. Yamalı bohçaya dönen 1980 ihtilali ürünü anayasamızın değiştirilmesini ve yerine sivil, özgürlüklerin esas alındığı bir anayasanın ülkemiz insanlarının yararına olacağını da düşünüyoruz” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.