banner461
banner195

Dersiad'dan Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil'e İadeyi Ziyaret

DERSİAD Derneği Başkanı Ercan Civelek ve yönetim kurulu üyeleri, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’i makamında ziyaret etti.

Dersiad'dan Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil'e İadeyi Ziyaret
04 Ekim 2016 Salı 14:35

banner143
banner134
Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ercan CİVELEK Ve Yönetim Kurulu üyeleri Göreme Belediye Başkanı Sayın Nuri CİNGİL Beye daha önce DERSİAD'a yapmış olduğu ziyarettine mukabil iadei ziyarette bulunup, plaket takdim ettiler.

Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil'e iadeyi ziyarette bulunduklarını söyleyen Dernek Başkanı Ercan Civelek, “Sayın belediye başkanımızı makamında iadeyi ziyarette bulunmaktan şeref duyduk. Kendileri sağ olsunlar daha önce DERSİAD derneğimize geldikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizde kendilerine iadeyi ziyarette bulunduk. DERSİAD yönetimi olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Nevşehir iş dünyasının yer aldığı Kıymetli hemşerilerimizin birliği dayanışması ve uhuvvetinin kardeşliğinin sembolü olan DERSİAD Derneğinin Başkan ve yönetimi olarak bizi ziyaret mütevaziliğinde tevazulusunda bulundular. Başkanımız ve değerli heyetinin nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Göreme Belediye Başkanı Nuri CİNGİL, Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ercan CİVELEK Ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Nevşehir ve Göreme'nin sosyal, kültürel ve ekonomik bakımından hızlı bir şekilde büyümesi ile gündeme ilişkin konular hakkından karşılıklı görüş alış verişinde bulundular.

Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğraf ile son buldu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.