banner461
banner195

DERSİAD Nevşehir Yönetimi İftar Yemeği Verdi

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD)  Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve yönetimi iftar yemeği düzenledi.

DERSİAD Nevşehir Yönetimi İftar Yemeği Verdi
17 Haziran 2016 Cuma 21:46

banner143
DERSİAD Nevşehir Yönetimi İftar Yemeği Verdi
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan Topuzluhan restoranda düzenlenen iftar yemeğine Nevşehir'in çiçeği burnunda Vali'si İlhami Aktaş, Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk, AK Parti Nevşehir İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş,NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, TKDK Nevşehir Koordinatörü Murat Asiltürk, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Nevşehir Turizm İl Müdür Vekili Cengiz Ekici, İşkur İl Müdürü İlhan Temel, Nevşehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Okan Yılmaz,  Ertaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş ve Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şubesi üyeleri bir araya geldi.
İftar yemeğinin sonrasında Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD)  Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek evsahibi olarak bir açılış konuşması yaptı. Ardından Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk tarafından yemek duasını okudu.
Duanın ardından AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir  Gizligider, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Nevşehir'in yeni Valisi İlhami Aktaş kısa birer konuşma yaptılar.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.