banner461
banner195

DERSİAD’ın ilk iftar davetine ilgi büyüktü

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şube Başkanlığının düzenlediği ilk iftar davetine Nevşehir Protokolünün, STK’larının ve Kamu kurum ve kuruluşları temsilcilerinin ilgisi bir hayli büyüktü.

DERSİAD’ın ilk iftar davetine ilgi büyüktü
18 Haziran 2016 Cumartesi 13:54

banner143
banner134
Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Topuzluhan Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar davetine AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir Gizligider ve Mustafa Açıkgöz’ün yanı sıra, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İş-Kur İl Müdürü İlhan Temel, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Orman İşletme Müdürü Aykut Satırlı, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Prof. Ahmet Yaman, Dernekler İl Müdürü Yakup Yavuzkan, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, İş Adamı Musa Ertaş’ta katıldılar.
DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneğinin ilimizde kuruluş amaçlarından bahsetti. Yemekte ayrıca Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Prof. Ahmet Yaman, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider’de birer konuşma yaptılar.
İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün dualarıyla tamamlanan iftar daveti öncesinde ayrıca DERSİAD Nevşehir Şube Başkanlığının ilimizde kuruluşundan bugüne kadar yaptığı çalışmaları içeren bir de sinevizyon gösterimi sunuldu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.