banner461
banner195

Diyanet'ten Nevşehir'e Sevindirici Haber

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’le görüşen Nevşehir Milletvekilleri : "Külliyemizi Kısa Sürede Tamamlayacağız, Camiilerimizi İhya Edeceğiz" dediler.

Diyanet'ten Nevşehir'e Sevindirici Haber
18 Mayıs 2016 Çarşamba 17:05

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i makamında  Ziyaret Etti.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili  Mustafa AÇIKGÖZ , Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr Mehmet GÖRMEZ’i ziyaret ederek Nevşehir’de yapımına devam edilen ibadethaneler ile ilgili görüşme gerçekleştirdiler.

Nevşehir'de ki Cami ve Külliye'ye Diyanet'ten Tam Destek!!!

Nevşehir Milletvekilleri Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez ile 7.000 kapalı ve 5.000 açık alanda olmak üzere toplam 12.000 kişinin ibadet edebileceği ve 16.000 m2’lik alana konumlandırılmış olan Nevşehir Külliyesi ve Camii inşaatı hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ayrıca halen yapımına devam edilen Acıgöl, Ürgüp ve diğer merkezlerimizdeki Cami ve Kur’an Kursları hakkında destek talebinde bulunan Milletvekillerimizle olumlu görüşlerini paylaşan Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ, başta Nevşehir Külliyesi ve Camii olmak üzere devam eden tüm ibadethanelerin en kısa zamanda bitirilmesi hususunda gereken desteğin sağlanacağını belirtti.

Nevşehir’e destekleri için Sn. Mehmet GÖRMEZ’e teşekkür eden Milletvekillerimiz görüşmenin ardından Diyanet İşleri Başkanlığından ayrıldılar.diyanet1
diyanet2
diyanet33

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AHMET ÜLGER - 2 yıl önce
KALABAda 6 AYDIR MERKEZ CAMİSİNDE MÜEZZİN KAYYIM YOK RAMAZAN AYINDA PERİŞAN OLURUZ.