banner461
banner195

Ehliyetiniz İptal Olabilir

Ehliyetinizi Çıkarmayı Geciktirmeyin...

Ehliyetiniz İptal Olabilir
06 Aralık 2017 Çarşamba 14:05

banner143
banner134
Nevşehir Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı Sayın: Mustafa Ayhan AKÇALI yaptığı bir açıklama da bütün sürücü adaylarını uyardı.
Ehliyetini kazanmış ama hala dosyasını kurslarından almamış sürücü adaylarını uyararak bir an önce dosyalarını ehliyete dönüştürmesi gerektiğini beyan ettiler.

Son Tarih 29 Aralık 2017
 Çünkü ehliyete çevrilmeyen dosyaların ehliyet harçlarının yanı sıra sürücü kurs ücretlerine de zam geleceğine değinen AKÇALI  konuşmasını şöyle sürdürdü: “ 29 Aralık 2017 yılına kadar ehliyete çevrilen dosyaların eski fiyattan belgelerini alabilirler ama 29 Aralık tan  sonra ehliyete dönüştürülen dosyalar  zamlı fiyattan ehliyetlerini alacaklar.

“O Sürücü Belgeleri İptal Olacak”
AKÇALI. Yeni değişen MTSK yönetmeliğine göre ehliyetini kazanmış ama hala dosyasını kurslarından almamış sürücü adaylarını uyararak bir an önce dosyalarını ehliyete dönüştürmesi gerektiğini beyan ettiler. Çünkü ehliyete çevrilmeyen dosyaların iptal olacağı , kazanılan hakların hepsinin kaybedileceği ve tekraren yeniden kursa yazılıp yeniden sınavlara girmeleri gerekecek ve buda kişilere ekstra maliyet yükleyecek. Bu maliyetlere yakalanmamaları için belgeyi almalarında yarar var.” dedi

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.