banner461
banner195

Eldivan, Ürgüp İlçesine Bağlı köylerde Yol Çalışmalarını İnceledi

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve beraberindeki heyet Nevşehir'in Ürgüp İlçesine bağlı köylerde yol yapım çalışmalarını yerinde incelediler.

Eldivan, Ürgüp İlçesine Bağlı köylerde Yol Çalışmalarını İnceledi
09 Mayıs 2016 Pazartesi 17:12

banner143
banner134
Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Genel Meclis Üyesi Abdullah Çalışkan ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp İlçesine bağlı bazı köylerimizi ziyaret ederek yapılan çalışmaları inceleyip, vatandaşları dinlediler.

Nevşehir İl Özel İdaresi yetkililerinden yol çalışmaları hakkında bilgi alan Eldivan yol yapım çalışmalarında görev alan ekibe de kolay gelsin diyerek, teşekkür etti.
 
 Eldivan, 2016 yılı İl Özel İdaresi Bütçesinden ayrılan ödenek ile bakım ve onarım dahilinde yapımına başlanılan Ürgüp ilçesin ebağlı köy yollarına bağlantısı olan yolun en kısa zamanda tamamlanabilmesi için ekiplerimiz gayretle çalışmaktadır.

     Her zaman olduğu gibi Ürgüp  İlçesi köy yollarımızın yapımında da destekleriyle yardımlarını bizlerden esirgemeyen Sayın Valimize ve Nevşehir Milletvekillerimize teşekkür ederiz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.