banner461
banner195

Ertaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Ertaş, Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Ertaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş, Ramazan bayramı nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Ertaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Ertaş, Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı
04 Temmuz 2016 Pazartesi 18:17

banner143
banner134
Ertaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş yayınladığı mesajında,"Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızın kuvvetlendiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, milli birlik ve beraberliğimizin daha da perçinlendiği günlerden olan Ramazan bayramına siz değerli Nevşehirli hemşerilerim ile birlikte ulaşmanın heyecanı içerisindeyim.

Ramazan ayının sağladığı manevi iklim sayesinde kazanılan birlik, beraberlik, dayanışma ve hoşgörü kültürünün hayatımızın bundan sonraki bölümünde de sürdürülmesi huzurlu ve barış içerisinde yaşamamız için son derece önemlidir. Bu vesile tüm vatandaşlarımızın Ramazan bayramını kutlar, devletimizin bağımsız ve bölünmez bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını, sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diler, saygılar sunarım" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fatigùzel - 2 yıl önce
ALLAH RAZI OLSUN KAÇKISÎYE EKMEK KAPISI ACTIN HERDAIM ISINIZ RASGELSIN SIZLERIN CALISMALARINI TAKIB EDIYORUM VE COK MEMNUN KALIYOM KAC AILEYE EKMEK KAPISÎ ERTASGURUB RABBIM YARVE YARDIMCINIZ OLSUN BAYRAMINIZ MÙBAREK OLSUN