banner461
banner195

Ertaş Petrol'e Teşekkür Mesajları Yağıyor

15 Temmuz gecesi yaşanan gelişmelerde soğukkanlılığını koruyan ve benzin istasyonunu sabaha kadar açık bulunduran İş adamı Musa Ertaş'a yüzlerce teşekkür telefonu geldi.

Ertaş Petrol'e Teşekkür Mesajları Yağıyor
22 Temmuz 2016 Cuma 17:05

banner143
banner134
Göre yolu üzeri ve Nevşehir Çevre Yolu üzerinde ki tesislerinde hizmet veren Ertaş Petrol Moil Tesislerinde 15 Temmuz Darbe girişiminin yaşandığı sıcak saatlerde benzin istasyonlarına akın eden vatandaşların mağdur edilmemesi için talimat veren Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş; Çalışanlarına Hem Göre Yolundaki hemde Nevşehirde ki petrol istasyonu tesislerimizi sabaha kadar açacaksınız ve benzin bitene kadar satışınıza devam edeceksiniz bu zor dönemde halkımızı kesinlikle mağdur etmeyeceksiniz talimatı verdi.

Bu hareketi ile büyük takdir toplayan Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş'a teşekkür eden Nevşehirli vatandaşlarımız, Böylesine hassas bir günde Halkımızın yanında olan Nevşehirli iş adamımıza sonsuz teşekkür ediyoruz dedi.

Ülkemizde yaşanan darbe girişimini kınayan, şehitlerimize rahmet, yakınlarına da başsağlığı dileyen İş adamı İMusa Ertaş'ta, kendilerine bizzat gelerek ya da telefonla ulaşarak memnuniyetlerini belirten tüm vatandaşlara teşekkür etti. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.