banner461
banner195

Gazeteciler Aksaray'da Buluştu

İç Anadolu Gazeteciler Federasyonuna bağlı 11 ilin gazete temsilcileri Aksaray’da iftar programında bir araya geldi.

Gazeteciler Aksaray'da Buluştu
12 Haziran 2016 Pazar 12:36

banner143
banner134
68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetinin ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına Aksaray, Ankara, Kırşehir, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Çankırı, Konya, Kayseri, Karaman ve Yozgat illerinin cemiyet başkanları ve gazeteciler katılımları ile iftar programı gerçekleşti.
Toplantıda Nevşehir'i temsilen Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve FİB Haber Merkezi Genel Koordinatörü İbrahim Uysal temsil etti.
Aksaray Abaylar Otelin Restoranında düzenlenen iftar yemeğinin ardından program 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ali Südemen ve İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu(İGF) Genel Başkanı Adem Alemdar konuşmaları ile devam etti.
Konuşmaların ardından ve İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu(İGF) Genel Başkanı Adem Alemdar'ın başkanlığında İç Anadolu Gazeteciler Federasyonuna bağlı illerin temsilcileri ile istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda İç Anadolu Gazeteciler Federasyonuna bağlı gazetecilerin kendi aralarında sorunları görüşüp mesleki konularda fikir alışverişinde bulundular.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.