banner461

Geleneksel Hatim Duası Bekir Efendi Camii'nde Yapıldı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir İl Müftülüğü tarafından organize edilen Geleneksel Hatim Duası Programına katıldı.

banner503
Geleneksel Hatim Duası Bekir Efendi Camii'nde Yapıldı
17 Şubat 2020 Pazartesi 13:03

banner143
banner134

Nevşehir İl Müftülüğü tarafından her ay düzenlenen “Sabah Namazı Cami-Gençlik Buluşması ve Hatim Duası” programı, Merkez Bekir Efendi  Camii’nde yapıldı.

Programa AK Parti Nevşehir Millet Vekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner, çarşı esnafları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan hatimlerin duasını yapan İl Müftüsü Öztürk, sabahın bu bereketli saatinde camiye gelen tüm cemaate teşekkür etti.

AK Parti Nevşehir Millet Vekili Mustafa Açıkgöz; "Sabah namazı ve hatim duası buluşmasında Bekir Efendi Camii Şerif-inde hemşerilerimizle birlikte dualarımız da gönüllerimiz de “Ümmetin umudu olan, güçlü, refah, huzur, birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye’mizin her daim muzaffer olması için”di.‬" dedi.

Yapılan ikramların ardından program sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.