banner461
banner195

Genç Memur Sen Nevşehir İl Başkanı Keser İstifa Etti.

Genç Memur Sen Nevşehir İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Genç Memur Sen Nevşehir İl Başkanı Keser İstifa Etti.
14 Ağustos 2016 Pazar 21:08

banner143
banner134
Genç Memur Sen Nevşehir İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser yaptığı açıklamada Memur Sen Nevşehir İl yönetimi tarafından gençlere gereken ilgi ve desteğin verilmemesi ve çalışma ortamının oluşturulmaması gerekçeleriyle istifa ettiğini açıkladı.
Keser yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Kıymetli Dostlar, Değerli Basın Mensupları; 2013 yılında Nevşehir’de kurucu başkanlığını yaptığım Genç Memur Sen il başkanlığından memur sen il yönetimi tarafından gereken destek, ilgi ve alaka verilmediği, çalışma yapmamıza olanak sağlanmadığı, sendika şube yönetimlerinde gençlere hiçbir şekilde yer verilmediği için istifa ediyorum.
Şimdiye kadar Hakkı, hukuku, hakikati, gençlerin yönetimlerde etkisinin arttırılması gerektiğini ve gençlerin dinamik yapısından, vatana, millete hizmet etme sevdasından yararlanılması gerektiğini savunduk bundan sonra da duruşumuzda oynama olmayacaktır.
2013 yılından bu yana Genç Memur Sen’in kuruluş aşamasında ve sonrasında yanımda bulunan tüm yönetim kurulu üyelerime ve diğer üyelerimize, bizlerden desteğini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.
Şair Abdürrahim Karakoç’un dediği gibi ‘Gördüğüm lüzumsuzluk üzerine istifa ediyorum’. Saygı ve Sevgi ile Allaha Emanet olun.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.