banner461

Genç Nevşehirliler Ankara Platformundan FİB Haber'e Ziyaret

Genç Nevşehirliler Ankara Platformu Başkanı Ziya Ağca ve platform üyesi Cemal Kutlar, FİB Haber Merkezini ziyaret etti.

banner503
Genç Nevşehirliler Ankara Platformundan FİB Haber'e Ziyaret
04 Mayıs 2019 Cumartesi 19:19

banner143
banner134

Aslen Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Yeşilöz (Cemel) köyünden olan Genç Nevşehirliler Ankara Platformu Başkanı Ziya Ağca, platform çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve karşılıklı istişarelerde bulundu...

Platform Başkanı Ziya Ağca, "Ankara'da yaşayan Nevşehirliler olarak memleketimizden haberleri www.fibhaber.com dan takip ediyoruz. Bu bağlamda bizlerin gözü kulağı sesi oluyorsunuz. Sizlere başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Gazetemiz FİB Haber.Com Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile biraraya gelen değerli hemşehrimiz Genç Nevşehirliler Ankara Platformu Başkanı Ziya Ağca ve platform üyesi Cemal Kutlar, bölgemiz, siyaset ve Nevşehir konusunda keyifli bir sohbet geçirdi.

Ziyarette, Genç Nevşehirliler Ankara Platformu Başkanı Ziya Ağca, Genç Nevşehirliler Platformunun Ankara'da birlik, beraberlik ve dayanışma göstermek için kurulduğunu, kuruluş amaçlarının içerisinde Ankara'da yaşayan Nevşehirli; kamu ve özel sektörde çalışan genç hemşerileri bir araya getirerek, Nevşehir kültürünü ve dayanışmasını oluşturmak, aralarında hiçbir ayrım gözetmeksizin hepsiyle bir arada olmak için oluşturulduğunu ifade ederek platform olarak yapılan diğer faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

FİB Haber.Com Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ise, bu özel ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, hepimizin tek derdi Nevşehir. "Ortak paydamız Nevşehir için Nevşehirlilik ruhu ile çalışıyoruz" dedi.  

Hemşehricilik bilinci için Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Çapacı, Platform Başkanı Ziya Ağca ve ekibine çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.