banner461
banner195

Genç Suvermezliler Ankara'yı Gezdi

Her yıl düzenlediğimiz Ankara gezisini Suvermez Ortaokulu ve Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi öğrencileriyle tamamladık.Ankara'da Anıtkabir, Eski Meclis ve Anadolu Medeniyetler Müzesini ziyaret ettik.

Genç Suvermezliler Ankara'yı Gezdi
22 Nisan 2016 Cuma 19:06

banner143
banner134

Her yıl düzenlediğimiz Ankara gezisini Suvermez Ortaokulu ve Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi öğrencileriyle tamamladık.Ankara'da Anıtkabir, Eski Meclis ve Anadolu Medeniyetler Müzesini ziyaret ettik. Gezi esnasında öğrencilerimize çeşitli hediyeler dağıttık. Suvermez Köyü İlkokul/Ortaokul Müdürü Sayın Hüseyin Uzun ve  Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Nail Demirtaş'a gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Bu geziyi düzenlememizde bize her türlü desteklerini esirgemen   Onursal Başkanımız Sayın Hamza Ertaş Hocamıza ve Demirsan A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Veysel Ertaş Abimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Genç Suvermezliler Derneği Yönetimi olarak eğitime desteğimiz her zaman sürecektir.
Genç Suvermezliler Dernek Yönetimi olarak Kaymaklı Belediye Başkanımız Sayın Halit Elma ve Derinkuyu Garnizon Komutanımız Sayın Sinan Başçavuşu ziyaret ettik.
Genç Suvermezliler Dernek Başkanı Ziya Çifcibaşı
Not: Bundan sonraki sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Nevşehirin bütün okullarıyla gezi organizasyonları düzenleyeceğiz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.