banner461

Gençlerin 'İyilik Ağacı' 350 Evler Mahallesinde Büyüyor

Nevşehir Gençlik Merkezinden gençler, 'Gençlerin İyilik Ağacı' Projesi kapsamında emekli öğretmen Yaşar Kaleli'yi evinde ziyaret etti.

banner503
Gençlerin 'İyilik Ağacı' 350 Evler Mahallesinde Büyüyor
22 Şubat 2020 Cumartesi 18:00

banner143
banner134

Nevşehir Gençlik Merkezinden gençler, 'Gençlerin İyilik Ağacı' Projesi kapsamında emekli öğretmen Yaşar Kaleli'yi evinde ziyaret etti.

Yapılan ziyarette geçmiş yad edildi ve emekli öğretmen Yaşar Kaleli gençlere tecrübelerini aktardı. Kaleli ailesinin evinde sıcak aile ortamında gerçekleştirilen ziyarette emekli öğretmen Yaşar Kaleli, bir süre sohbet etti. 

Ziyarete ilişkin 350 Evler Muhtarı Salim Başbuğ beraberindeki heyet adına yaptığı konuşmasında; "Nevşehir Gençlik Merkezinin Gençlerin İyilik Ağacı projesi kapsamında, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda Mihriban Emin Günel Orta Okul Müdürü Mustafa Çiftci beylerin eşliğinde, Sevgi Ve Merhamet Timi'ne üye olan Gönüllü gençlerimiz Neslihan Güner, Tuğba Karadeniz, Azize çelik, Emel Yazgan, Fatma Toy, Recep Aydın kardeşimlerim ile birlikte 350 Evler Mahallesinde ikamet etmekte olan emekli öğretmenimiz Yaşar Kaleli hocamızı evinde ziyaret ettik.

Güzel sohbeti, samimi davranışı ile gönüllerimize taht kurdu. Değerli Yaşar Kaleli hocamızın kıymetli eşi Nimet Hanım ve Kızları Fatma hanımın ziyaretimizi kabul etmeleri de bizleri çok memnun etmiştir.  Hocamızın öğretmenlik aşkının devam etmesi bizleri vermiş olduğu nasihatler ve güzel sohbetleri ayrıca misafir perverlikleri gönüllerimize taht kurmuştur. Rabbim başımızdan sizleri eksik etmesin "dedi.

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı 350 Evler Mahallesi Muhtarı Salim Başbuğ ile birlikte emekli öğretmen Yaşar Kaleli hocamı ziyaret ettik. Eğitim üzerine sohbet ettik, anılarını dinledik. Ruhundaki Öğretmenlik aşkının sönmediğini görmek hizmet aşkımızı tazeledi.

Ziyaretten memnuniyetleri her hallerinden belli olan Yaşar Kaleli Hoca, öğretmenlik aşkının devam etmesi ve neşeli sohbeti ile misafirlerine vermiş olduğu nasihatler ile genç konuklarının gönüllerine taht kurdu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.