banner461
banner195

Girişimci Genç Çiftçi Başvurularına UYARI !

Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ Genç Çiftçi Projesine başvuruda bulunanlara uyarıda bulunarak şunları söyledi.

Girişimci Genç Çiftçi Başvurularına UYARI !
02 Haziran 2016 Perşembe 14:49

banner143
banner134
Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ  açıklamasında; " Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızın Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Genç çiftçi projelerinin desteklenmesi, başvuruları 13 Nisan 2016 tarihinde başlamış ve  12 Mayıs 2016 tarihinde sona ermiştir.

Son günlerde, Genç Çiftçi Projelerine 30 bin TL hibe verilmesiyle ilgili olarak Bakanlığımız ile diğer mali destek veren kurumlarla ilişkili oldukları, yetkilendirildikleri veya akredite edildikleri bilgisini vererek belirli bir ücret karşılığında proje danışmanlık desteği verme teklifinde bulunan veya destek kazanma garantisi vaat eden kişi ve firmaların olduğu yönünde duyumlar alınmaktadır. Bakanlığımız ile İl ve İlçe Müdürlüklerimizin bu yönde bağlantılı olduğu herhangi bir firma bulunmamakta olup, bu tür dolandırıcılara itibar edilmemelidir. Proje kapsamında verilecek hibe desteklerine yönelik başvuru mercileri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı il ve ilçe müdürlükleri olup müracaatçılardan başvuru için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Projeden yararlanacak kişilerin mağduriyet yaşamamaları için Bakanlığımız il ve ilçe müdürlüklerinden bilgi almaları önemle rica olunur" dedi.

            YILMAZ, Bu tür bir uygulama ile karşılaşan kişilerin zaman kaybetmeden İl/İlçe Müdürlüklerini, Güvenlik Birimlerini ve Adli Mercileri bilgilendirmeleri gerektiğini bildirdi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.