banner461
banner195

GÖR-BİR’den Kahraman Şehidin Ailesine Taziye Ziyareti

Türk Milletinin dik duruşuyla başarısızlıkla sonuçlanan 15 Temmuz darbe girişiminin sembol isimlerinden Niğde’li şehit Ömer Halisdemir’in baba ocağı ve mezarı hafta sonunda olduğu gibi hafta içerisinde de hemen hemen her gün binlerce insanın akınına uğramaya devam ediyor.

GÖR-BİR’den Kahraman Şehidin Ailesine Taziye Ziyareti
16 Ağustos 2016 Salı 12:09

banner143
banner134
Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Hafız M. Sami Kemikkıran kahraman şehit askerin ailesini ziyaret etti. Ardından mezarı başında 15 Temmuz darbe girişiminin sembol isimlerinden Halisdemir’in ruhuna Kuranı kerim tilavetinde bulundu.
Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu kasabasında bulunan Şehidin baba ocağını ziyaret eden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Mutlu ve Başkan Yardımcısı Kemikkıran Şehidin amcaları tarafından karşılandı. Yaşanan darbe girişimi sürecinin sohbet konusu olduğu ziyarette hafız M. Sami Kemikkıran kuranı kerim tilavetinde bulunurken, ardından bir8 kez daha ülkemizin böyle bir darbe girişimi ile karşı karşıya kalmamasını da içeren dualarda bulundu.
Şehidin baba ocağının ardından kasaba mezarlığındaki Şehidin mezarını da ziyaret eden Başkan Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı M. Sami Kemikkıran burada şehidin anısına açılan hatıra defterine duygu ve düşüncelerini aktardı.
Hafız M. Sami Kemikkıran’ın kuranı kerim tilaveti ile dualarına Şehidin mezarı başında bulunan onlarca insan katıldı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.