banner461
banner195

Gündüz Tarlada Akşam Meydanda Nöbet Tutuyorlar

15 Temmuz Darbe Girişimi için meydanlara inenler arasında şu kavurucu yaz sıcaklarında Gündüz Tarlada Akşam Meydanda Nöbet tutan köylüler Traktörleriyle Destek Veriyor.

Gündüz Tarlada Akşam Meydanda Nöbet Tutuyorlar
21 Temmuz 2016 Perşembe 13:11

banner143
banner134
Nevşehir de darbe girişimine karşı meydanları boş bırakmayan vatandaşlar, 15 Temmuz akşamı başlatılan demokrasi nöbetine devam ediyor.

Nevşehir'de darbe girişimine karşı meydanları boş bırakmayan vatandaşlara, çiftçiler traktörlerle, sağlık çalışanları ise ambulanslarla destek verdi.

Türk Telekom önü Diriliş meydanında mesai saatleri içinde kocaları işe giden kadınlar çocuklarıyla nöbet tutarken yaşlılarda yanlarından ayrılmıyor. Her gün olduğu gibi bugün akşamda mesai bitiminin ardından binlerce vatandaş meydanda toplandı. Araçlarını bayrakla donatan sürücüler de kentte konvoylar halimde tur atarak desteklerini sürdürüyor.

Demokrasi Nöbetine Köylüler Traktörlerle Destek Verdi

Nevşehirli Çiftçilerimizde traktörleri ile meydanda desteklerini gösterdi. Bayraklarla ve darbeye karşı yazılarla donattıkları traktörleriyle kente gelen çiftçiler meydan da ve çevresinde tur atarak darbeye karşı olduklarını gösterdi.

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünden çiftçi vatandaşlarımızda ekmeği için gündüz tarlada nöbet tutarlarken akşam saatlerinde de Nevşehir'de meydanlara inerek Vatan Nöbeti için aileleriyle beraber darbeye karşı Türk bayraklarıyla yürüdü.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.