banner461
banner195

Güzelyurt Mahallesi Modern Bir Parka Daha Kavuştu

Nevşehir’in en gözde yaşam merkezlerinden biri konumundaki Güzelyurt Mahallesi, 4 bin metrekarelik bir alan üzerinde modern bir parka daha kavuştu. Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği park, farklı görüntüsü ile de şehrin en modern parklarından biri olarak değerlendiriliyor.

Güzelyurt Mahallesi Modern Bir Parka Daha Kavuştu
16 Mayıs 2016 Pazartesi 09:40

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Güzelyurt  Mahallesi’nde Hz. Ömer Camii’ nin hemen üst bölümündeki   218. ve 220. Sokak’ın birleşiminde yer alan park, toplam 4 bin metrekarelik bir alanda yapılandırıldı.
İçerisinde çeşitli türdeki fidanların yanı sıra, Taflan, Ateş Dikeni, Japon Gülü, Kotanastır ve Cennet Bambisi çeşitlerinde çok sayıda süs bitkisinin ekiminin yapıldığı park alanında , çocuk oyun  ve kondisyon alanı farklı mekanlarda yer alıyor.
Yapay şelalesi, kamelyaları ve yürüyüş  yolları ile oldukça modern bir görüntü ortaya çıkartan park alanı,  yörede yaşayan vatandaşlarımızın da beğenisini kazanıyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Emek mahalleli - 2 yıl önce
Memlekette başka mahallelerde var sayın yetkililer eski üzüm pazarını park yapacağız dediniz maşAllah araba parkı oldu bu memlekette Allah tan seçimde var. Tekrar gelirsiniz inşAllah oy istemeye