banner461

Hafız Mahmut Kemikkıran'dan Nevşehirlilere kurban bağışı çağrısı

Nevşehir’in kıymetli kanaat önderlerinden Gör-Bir Derneği Başkan Vekili Hafız Mahmut Kemikkıran, Türk Kızılay’ı Nevşehir Şubesi‘ne kurban bağışında bulunulması konusunda çağrıda bulundu.

banner503
Hafız Mahmut Kemikkıran'dan Nevşehirlilere kurban bağışı çağrısı
12 Temmuz 2020 Pazar 15:45

banner143
banner134

Kurban bayramı öncesi hayırseverlere çağrıda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek'te, “Hayırsever Nevşehir vatandaşlarımızı kurban bağışlarını şubemize yapmaya davet ediyoruz” çağrısında bulundu.

2007 yılından bu yana ‘Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası’ düzenleyen Kızılay, bu yılki kampanyasında da hayırseverlere “Kurban Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye” sloganıyla sesleniyor. 

Kızılay'ımıza sahip çıkmalıyız...

Nevşehir’in kıymetli kanaat önderlerinden Gör-Bir Derneği Başkan Vekili Hafız Mahmut Kemikkıran, Türk Kızılay’ı Nevşehir Şubesi‘ne kurban bağışında bulunmaya hemşehrilerimizi davet etti.

İşte Kemikkıran'dan Nevşehirlilere Kurban Bağışlarınızı Kızılay'a Yapın Çağrısı...

Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Türk Kızılayı olarak her yıl olduğu gibi bu yılda vekaletle kurban bağışı aldıklarını belirterek, vekaletle kurban kestirmek isteyen herkesi Kızılay Nevşehir Şubesi’ne davet etti.

Türk Kızılayı 2020 yılı vekaletle kurban bağışı hakkında bilgilendirmelerde bulunan ve 2020 yılı vekaleten kurban bağış kampanyasının bu yıl ‘Kurban bereketini yıl boyu yaşatıyorsan hilal olsun Türkiye" olduğunu belirten Kızılay Şube Başkanı Eran Civelek, 2020 yılı kurban bağış bedelinin yurt dışı 850 TL yurt içi 1050 TL, olduğunu aktardı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban bağışında bulunacak vatandaşları kurban bağış standlarına ya da Kızılay Şubesi’ne beklediklerini belirten Civelek, isteyen vatandaşların da Kızılay'ın Nevşehir şubesi hesaplarına bağışta bulunabileceklerini kaydetti.

Bilgi ve İletişim İçin: 0 552 168 18 04


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.