banner461

Haydi Nevşehir Kendi Gazetecine sahip çık...! Oylarınla destek ol!

Anadolu Ajansı Yılın Fotoğrafı Oylaması Başladı. Fotoğraflar arasında Anadolu Ajansı Nevşehir Muhabiri Gazeteci Behçet Alkan'ın fotoğrafı da bulunuyor. Haydi Nevşehir kendi Gazetecine sahip çık...! Oylarınla destek ol!

banner503
Haydi Nevşehir Kendi Gazetecine sahip çık...! Oylarınla destek ol!
02 Aralık 2019 Pazartesi 21:14

banner143
banner134

AA Yılın Fotoğrafı Oylaması Başladı. Listede Anadolu Ajansı Nevşehir Muhabiri Gazeteci Behçet Alkan'ın 750 binden fazla kare arasından belirlenen 50 seçkin fotoğraf arasında çektiği tarihi fortoğraf kareside yer alıyor.

"Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" haberine konu olan, Suriye'nin kuzeyinde Barış Pınarı harekatı ile kontrol altına alınan yerleşim yerlerinde ki savaş mağduru çocukları Savaş muhabiri olarak yerinde objektiflerinde kayıt altına alıp, bu görüntüleri Milli haber kaynağımız AA ile tüm Dünya'ya servis ederek tarihi bir belge olarak hafızalarda yer edilmesine vesile olan Anadolu Ajansı Nevşehir Muhabiri Nevşehirli Savaş Muhabiri değerli melektaşımız Behçet Alkan'ın objektifine yansıyan Kahraman Mehmetçiğin merhametini anlatan fotografına desteklerinizi bekliyoruz.

Nevşehirli Kendi Gazetecinize destek olmak için Aşağıdaki linkten ulaşacağınız fotoğraf için “OY VER” butonuna basabilirsiniz✔

Aşağıdaki linke tıklayarak Anadolu Ajansı yılın fotoğrafı yarışmasında, Nevşehirli gazeteci meslektaşımız Behçet Alkan kardeşimize oy verirseniz seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

Haydi Nevşehir Gazetecine sahip çık...! Bu linki TIKLA ve Oylarınla destek ol! 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.