banner461

Hoşgörünün Adıdır Alevilik

Hacıbektaş AK Parti İlçe Başkanı Emrah Demir; "O eve yazılan yazı, hepimizin evine yazılan yazıdır. Türkiye, 82 milyonun, hepimizin evidir"

banner503
Hoşgörünün Adıdır Alevilik
03 Aralık 2019 Salı 11:13

banner143
banner134

Hacıbektaş AK Parti İlçe Başkanı Emrah Demir;  "O eve yazılan yazı, hepimizin evine yazılan yazıdır. Türkiye, 82 milyonun, hepimizin evidir" dedi.

Demir şu açıklamalarda bulundu;

Yaşanan, hiçbirimizin kabul edemeyeceği bir eylemdir. Bunu şiddetle nefretle kınıyorum. Bu işi yapan ya da yaptıran kişi veya kişilerin tespiti yönünde titiz çalışma devam etmektedir.  Türkiyemiz 82 milyon; Alevi'siyle Sünni'siyle Türk'üyle Kürt'üyle hep birlikte kardeşiz. Hiçbir evimizin huzurunu kimse bozamaz ve hiçbir kimse mezhebinden, inancından, düşüncesinden ya da yaşam tarzından dolayı başka muameleye tabi tutulamaz. Türkiye bir hukuk devletidir. Bu tür fiillere kaşı gereken her zaman en ağır şekilde elbette karşılığını bulacaktır. O eve yazılan yazı, hepimizin evine yazılan yazıdır.

Türkiyemiz, 82 milyon, hepimizin evidir. Alevi, Kürt, Sünni; zengin, fakir herkesin hukuku, hukuk devleti olan ülke, hepimize emanettir. Bu Kardeşliğimizi bozdurmayacağız. Bu tür algı operasyonuna musade etmeyeceğiz değerli kardeşlerim.

Bir Olalım İri Olalım Diri Olalım sözü hiç bir zaman aklimizdan çıkarmayacağız.

Emrah DEMİR

Hacıbektaş AK Parti İlçe Başkanı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.