banner461
banner195

Jandarmanın göz bebeği eğitimli at ve köpeklerin gösterisi büyüledi

Jandarmanın kuruluşunun 178. yıl dönümü Nevşehir’de düzenlenen törenle kutlandı.Nevşehir İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen Jandarmanın kuruluşunu 178. yıldönümü kutlamalarına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Emniyet Müdürü...

Jandarmanın göz bebeği eğitimli at ve köpeklerin gösterisi büyüledi
14 Haziran 2017 Çarşamba 13:00

banner143
banner134
Jandarmanın kuruluşunun 178. yıl dönümü Nevşehir’de düzenlenen törenle kutlandı.
Nevşehir İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen Jandarmanın kuruluşunu 178. yıldönümü kutlamalarına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Ziyaddin Cavlak, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, ilçe belediye başkanları ve daire müdürleri katıldı.
Jandarma Komutanlığında düzenlenen programda Jandarma Genel Komutanlığını tarihçesi okunurken program şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi ile devam etti. Törende köpek ve atların gösterileri büyük beğeni kazanırken törene katılanlar at ve köpeklerin gösterilerini uzun süre alkışladı.
Jandarma Komutanlığının 178. yıl dönümü kutlama programı tören geçişi ve jandarma tarafından kullanılan araçların gezilmesi ile sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.