banner461

Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Öğrenme Şenliği

Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci ve velileri; turizm ve konaklama alanlarında öğrenme yeterliliklerine bağlı el becerilerini geliştiren öğrenme şenliği düzenledi.

banner503
Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Öğrenme Şenliği
12 Ocak 2017 Perşembe 16:02

banner143
banner134
Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci ve velileri; turizm ve konaklama alanlarında öğrenme yeterliliklerine bağlı el becerilerini geliştiren öğrenme şenliği düzenledi. Şenliğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Teftiş Kurulu Başkanı ve Müfettişleri, çok sayıda okul ve kurum müdürü, okul öğretmenleri, veli ve öğrenciler katıldı.
Açılışta bir konuşma yapan Okul Müdürü Seyrani İPEK, geleneksel olarak turizm eğitimi şenliği düzenlediklerini; bu yıl da çerçevesini genişleterek öğrenme şenliğine dönüştürdüklerini ifade etti. Şenlikte, Öğretmen, öğrenci ve velilerin yapmış olduğu materyal ve uygulamaların yanı sıra kanepe yapımı, muffin süsleme, çiğ köfte yapımı, ev yemekleri yapımı, yatak süsleme, havlu katlama, masa düzeni, gözleme yapımı gibi birçok öğrenme etkinliğine yer verildi. İkramların ardından öğrencilerin doyasıya eğlenme fırsatı da buldukları şenliğe ilgi ve katkılarından dolayı teşekkür ettiğini belirten Okul Müdürü Seyrani İPEK, amaçlarının mesleki ve teknik Anadolu lisesi olarak öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek ve öğrencilerine fırsat sunmak olduğunu ifade ederek tüm emeği geçen öğretmen, öğrenci, veli ve personele, katılımcılara ve misafirlere teşekkür ettiğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.