banner461
banner195

Kapadokya’da Gün Batımında Yoga Yaptılar

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinde gün batımına karşı ünlü Yoga Uzmanı Müjde Mısırlı tarafından yoga dersi verildi.Kapadokya Meslek Yüksekokulu ve Birge Turizm tarafından ortaklaşa düzenlenen program...

Kapadokya’da Gün Batımında Yoga Yaptılar
25 Nisan 2016 Pazartesi 09:39

banner143
banner134
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinde gün batımına karşı ünlü Yoga Uzmanı Müjde Mısırlı tarafından yoga dersi verildi.
Kapadokya Meslek Yüksekokulu ve Birge Turizm tarafından ortaklaşa düzenlenen program kapsamında Yoga Uzmanı Müjde Mısırlı tarafından gün batımında Kızılçukur Vadisi’nde yoga dersi verildi. 2 saat süren yoga dersine yaklaşık 30 kişi katıldı.
Yoga Uzmanı Müjde Mısırlı, "Katılım çok güzeldi. Herkesin enerjisi muhteşemdi sanki İstanbul’da ders yapıyormuş gibi. Özellikle Anadolu’nun kalbinde bu güzel bir yerde böyle bir doğada böyle bir ortamda oksijen alabildiğimiz yerde ders yapabilme şerefine eriştiğim için kendi adıma çok mutluyum. Gün batımına karşı yoga dersi yapmak muhteşem bir şey. Zaten biz enerjimizi güneşten alıyoruz. Güneş ışığı başladığı andan itibaren güne başlıyoruz. Güneş battıktan sonra da günümüz bitiyor. O yüzden gün biterken bu kadar güzel bir doğanın içinde yoga yapmak gerçekten eşsiz bir şey” diye konuştu.
Katılımcılar da Kapadokya’nın doğal güzelliği içinde yoga yapmanın daha dinlendirici olduğunu ifade etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.