banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Olarak Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarız

Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel MENEKŞE Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bu manevi iklimin tüm dünyayı kuşatmasını dileyerek, bayramın insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni etti.

Kardelen Eğitim Kurumları Olarak Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarız
04 Temmuz 2016 Pazartesi 17:34

banner143
banner134
MENEKŞE mesajında tüm İslam aleminin büyük bir manevi huzurla idrak ettiği ramazan ayının ardından, mübarek ramazan bayramına ulaşmanın sevincinin yaşandığını belirtti. MENEKŞE: ‘’ Ramazan ayı boyunca gerek ibadetlerimizle gerek yaptığımız yardımlarla dünyevi duygulardan bir nebze olsun uzaklaşarak ramazanın manevi iklimini ile ruhlarımızı arındırdık. Yakınlarımızdaki ihtiyaç sahiplerine el uzattık, sofralarımızı sevdiklerimizle paylaştık. 11 ayın sultan ramazan ayını uğurlarken, birlikteliğimizin ve dayanışma ruhumuzun tazelendiği Ramazan Bayramı’nı karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.
Milli birlik ve beraberliğin perçinlendiği Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa huzur ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulunan Menekşe, mesajını şöyle tamamladı: ‘’ Bayramlar uzakların yakın olduğu ailelerin kalabalıklaştığı ve sevdiklerimizle kucaklaştığımız özel günlerimizdir. Bizlerde bu vesile ile öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin, tüm Nevşehirli hemşerilerimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyor, bayramın manevi ikliminde tüm dünyayı kuşatmasını ve barış, huzur kardeşlik getirmesini temenni ediyorum.’’ dedi

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.