banner461
banner195

Kavak Belediyesi’nin Araç Parkuru Genişliyor

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasında Belediye Başkanı Celal Yiğit, hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, araç filosunu güçlendirdi.

Kavak Belediyesi’nin Araç Parkuru Genişliyor
22 Mart 2016 Salı 14:49

banner143
banner134
Kavak Belediyesi araç parkurunu yeni araçlarla güçlendirdi. Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, kasabamız halkına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2 adet yeni araç satın aldıklarını söyledi. 

Kavak kasabasında, Belediye hizmetlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla alınan 2 adet yeni araç için mütevazi bir tören düzenlendi.

Düzenlenen törene Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Kesilen kurban ve Yapılan duanın ardından FİB Haber Merkezine açıklamada bulunan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Kavak kasabasının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirterek, “Amacımız kasabamıza daha iyi hizmet etmek. Yeni hizmet araçlarımız belediye çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Belediye personelimizin işini kolay kılmak, vatandaşlarımızın da hızlı bir şekilde hizmet alabilmeleri amacıyla; Su İşleri İçin Ford Transit Ve Zabıta Müdürlüğümüz İçin Ford Tourneo olmak üzere 2 adet yeni araç alınmıştır. Güçlenen araç filomuzla Kavak kasabası halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

FİB Haber Merkezi olarak Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit'i tebrik ediyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.