banner461
banner195

Kim bu Fatih Sadri?

Nevşehir il merkezinde bazı apartman posto kutularına bırakılan bildirinin kimler tarafından, ne amaçla, hangi akla hizmet için bırakıldığı merak konusu. Zira o bildirilerde Laiklik yerden yere vuruluyor, din görevlilerine ağır ithamlarda bulunuluyor.

Kim bu Fatih Sadri?
02 Temmuz 2016 Cumartesi 14:21

banner143
banner134
Müslüman olmak neyi gerektirir başlıklı bildiride, Laikliğin islama tamamen ters olan küfür sistemi olduğuna dikkat çekiliyor.
Öte yandan din görevlilerinin Laikliği, demokrasiyi ve inkılapları savundukları için görevleri başında kaldıklarından bu insanların arkasında namaz kılmanın da akılcı olmadığına da yer veriliyor.
İl Emniyet Müdürlüğünün izni olmadan dağıtıldığı her halinden belli olan bu bildirileri dağıtanların, içerisinde birbirinden ilginç ve olumsuz ithamların yer aldığı bu bildirinin hangi amaçla dağıtıldığının ortaya çıkarılmasını bekliyoruz.
Söz konusu bildirinin en alt bölümünde bildiride anlatılanlarla ilgili daha detaplı bilgi edinmek isteyenlerin ise Facebook adresinden Fatih Sadri isimli sayfayı ziyaret edebilecekleri de belirtiliyor.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.