banner461
banner195

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyetinden Rektörümüze Ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı ziyaret etti.

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyetinden Rektörümüze Ziyaret
30 Haziran 2016 Perşembe 11:39

banner143
banner134
Bir dizi görüşmelerde bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
Başkan İhsan Bostancı ve beraberindeki heyet, KOP Bölge Kalkınma İdaresi’nin bölgenin kalkınması yönelik yapılan çalışmalar ile bundan sonra ortaya konulacak projeler hakkında Rektörümüze bilgi verdi.
Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Bostancı ve heyete teşekkür eden Rektörümüz ise, üniversite olarak şehrin ve bölgenin gelişimine yönelik yapılan her türlü çalışmaya destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini vurguladı. 
Rektörümüz ayrıca, bölge illerin kalkınmasına hız vermek amacıyla kurulan KOP’a bağlı iller arasına Nevşehir’in de ilave edilmesinin oldukça memnuniyet verici olduğunu sözlerine ekledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.