banner461
banner195

KOP Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyeti'nden Başkan Ünver'e Ziyaret

KOP Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyeti'nden Başkan Ünver'e Ziyaret
29 Haziran 2016 Çarşamba 16:06

banner143
banner134
Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı başkanlığındaki heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.
Ziyarette Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ,idare çalışmalarına ilişkin olarak Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e bilgiler aktardı.
Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, bölgesinin kalkınmasının hızlandırılması amacıyla ilgili kurum ve kuruluşların proje ve faaliyetlerine uyum ve bütünlük içinde yürütülmesini sağlayacak eylem planları hazırlamanın yanı sıra, bunların uygulanmasını koordine etmek, izlemek ve değerlendirmek gibi ana bir görev üstlendiklerini dile getirdi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Konya Ovası Projesi  kapsamına geçtiğimiz aylarda alınması kararlaştırılan Nevşehir’de , projenin sadece tarımsal anlamda değil, tarım sanayinin de  gelişmesini hızlandıracağına inandığını söyledi. Bu kapsamda, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi’nin de bu anlamda önemli bir misyon üstleneceğine inandığını aktaran Ünver,  projenin başarılı bir şekilde uygulanması dileğinde bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.