banner461
banner195

Kozaklı Belediyesinde Araç Kiralama Devri Sona Erdi

Kozaklı Belediyesinde önceki yıllarda, hizmet için ihtiyaç duyulan bölgelere araç teminini kiralama yaparak karşılamaktaydı. Şimdi Kozaklı'da Kiralık araçlara son verildi.

Kozaklı Belediyesinde Araç Kiralama Devri Sona Erdi
04 Temmuz 2016 Pazartesi 18:30

banner143
banner134
Kozaklı Belediyesi önceki yıllarda ihtiyaç duyulan bölgelere araç teminini kiralama yaparak karşılamaktaydı. Kiralık araçlara son verildi. Bu kapsamda Kozaklı Belediyesine şu araçların alımı yapılarak Belediye araç filosuna dahil edilmiştir.

Kozaklı Belediyesine bir adet makam aracı, bir adet pikap,bir adet kepçe, bir adet traktör ve  bir adet toplu taşıma aracı alınmıştır.

Konu hakkında www.fibhaber.com a açıklamada bulunan Kozaklı Belediye Başkanı Celalaettin Güven, "Kozaklı ilçemize en güzel hizmeti en hakka ve adalete uygun şekliyle getirmek ve uygulamak üzere Belediyemiz araç filolarına İlçemize yakışır kalitede bir parkur oluşturma gayreti ile yeni araçlar kazandırmış bulunuyoruz. Belediyemize ve Tüm İlçemize hayırlı olmasını diliyor bu vesile ile Tüm Kozaklılı hemşehrilerimizin mübarek ramazan byaramını tebrik ediyorum "dedi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yusuf avsar - 2 yıl önce
sagol baskanim calismalarini takdir ediyorum basarinin devamini dilerim bayramin mubarek olsun ben asker arkadasin YUSUF AVSAR NEVSEHIR