banner461

Lütfen Gelen Mesajları Okuyun

Derinkuyu esnaf sanatkarlar ve Şoförler otomobilciler odası başkanı Mustafa Sarı, 630 dolayında esnaf ve sanatkara gönderdikleri SMS mesajlarının dikkate alınması çağrısında bulundu. ​

banner503
Lütfen Gelen Mesajları Okuyun
01 Nisan 2017 Cumartesi 13:55

banner143
banner134
Derinkuyu esnaf sanatkarlar ve Şoförler otomobilciler odası başkanı Mustafa Sarı, 630 dolayında esnaf ve sanatkara gönderdikleri SMS mesajlarının dikkate alınması çağrısında bulundu.

Sanal ortamda bu konuda ilçedeki esnaflara seslenen Başkan Sarı; “Çok değerli ve kıymetli esnaf ve sanatkarlar ile nakliyeci abilerim ve kardeşlerim. Sizleri bilgilendirmek için telefonlara mesaj çekerek ulaşmak istiyoruz. Bizim şu anda 630 tane esnafımıza mesaj gidiyor. Maalesef çoğu esnaf kardeşlerimiz mesajı okumuyor. Rica ediyorum gelen her mesaj sizlerin yararına olan bilgilendirme mesajları, okumayan kardeşlerim bize niye mesaj gelmedi diye serzenişte bulunuyorlar. Halbuki telefona baksa mesaj gelmiş ama okumamış. Lütfen dikkate alalım gelen bütün mesajları okuyalım. Hepinize hayırlı işler diler, Yüce Mevladan, sağlık, huzur, umutlu, mutlu sevdiklerinizle beraber uzun ömürler geçirmenizi niyaz eder, saygılar ve sevgilerimi sunarım” dedi.
 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.