banner461
banner195

Memur-Sen Nevşehir’de 5 Bin Üye Sayısına Ulaştı

Mayıs ayı itibariyle ilimizde de kamu sendikaları arasında yetkili sendikalar belirlendi. Memur-Sen’e bağlı tüm sendikalar Nevşehir’de yetkiyi kazanma başarısını gösterdi.

Memur-Sen Nevşehir’de 5 Bin Üye Sayısına Ulaştı
30 Mayıs 2016 Pazartesi 12:07

banner143
banner134
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Nevşehir’de ilk kez 5 bin üye sayısına ulaşan Memur-Sen’e bağlı sendikaların Nevşehir’de adeta tarih yazdığının altını çizdi.
Özdemir, “Bilindiği üzere mayıs ayı itibariyle sendikalarda yetki süreci tamamlanıyor ve yetkili sendikalar belirleniyor. Memur-Sen Nevşehir’de ilk kez 5 bin üye sayısına ulaştı. Bize an yakın konfederasyonun sendikasının üye sayısı 2 bin 508 de kaldı. Memur-Sen ailesine, sendikalarımızın başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, işyeri temsilcilerimize teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum. Bir taraftan üyelerimizin sosyal ve ekonomik açıdan hak ve menfaatlerini korurken, Ülkemiz ve Nevşehir için görüşlerimizi kamuoyu ile paylaşmayı sürdürüyoruz. Bize gönül veren tüm sendika üyelerimize bu sonucun tekrar hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.