banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz Çevik Kuvvet Polislerimizi Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz , Çevik Kuvvet Polis noktasını ziyaret ederek, İstanbul'daki terör saldırısında meslektaşlarını yitiren polislere başsağlığı dilediler.

Milletvekili Açıkgöz Çevik Kuvvet Polislerimizi Ziyaret Etti
12 Aralık 2016 Pazartesi 00:18

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve bir grup heyet, Ankara Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, İstanbul'daki terör saldırısında meslektaşlarını yitiren polislere başsağlığı diledi. 

TBMM Genel Kurul çalışmalarının ardından gece geç saatlerinde Ankara Kumru sokaktaki Çevik Kuvvet Polislerini ziyaret eden Milletvekili Açıkgöz, çevik kuvvet polislerinin Mevlid Kandili'ni kutlayıp, başsağlığı dileklerini iletti.


Şehitlerin, peygamberlerden sonra en yüce makama ulaştıklarını vurgulayan Milletvekili Açıkgöz, şehitlerimiz sayesinde bayrağın dalgalandığını, vatanın bütünlüğünün korunduğunu, devletin varlığını sürdürdüğünü ifade etti.

Açıkgöz, şöyle konuştu: "Bu millet, devlet ve bayrak, dünya durdukça var olacak. Allah'ın izniyle kazanacağız. Bu hainler şunu asla akıllarına getirmiyor, bu hainlerin bilmediği birşey var; Bu millet tarihi boyunca hiç diz çökmedi, hiç aman demedi, hiç esir olmadı. Milyonlarca şehit verdi, yüz binlerle birlikte şehit olduk. Bu bayrağın, ezanların, devletin ve milletin varlığı, şehitlerinin sayesindedir. Bu hainler bunu bilselerdi böyle bir şeye asla heves etmezlerdi. Bugün en yeni polis kardeşimizden en üstteki müdürümüze, İçişleri Bakanımıza, bakanlarımıza, Başbakanımıza, Cumhurbaşkanımıza kadar büyük bir kararlılıkla bu hainlerden bu hesap mutlaka ve mutlaka sorulacak. Sonu nereye varırsa varsın, bedeli ne olursa olsun bu hesap mutlaka sorulacak." dedi.

Milletvekili Açıkgöz, dünkü şehitlerle yüreklerin yandığını vurgulayarak, "Ama bir ölür, bin diriliriz biz" ifadesini kullandı.

Asla bir adım geri adım atmayacaklarını vurgulayan Açıkgöz, şunları kaydetti:
"Bunların karın ağrıları, sıkıntıları belli. Bu karın ağrısı kültür coğrafyamızda birileri harita çizerken, 'o haritayı bizsiz çizemezsiniz, biz varız' dediğimiz, birileri mazlumlara zulüm ederken 'zulüm edemezsiniz, biz varız' dediğimiz, birileri bir zamanlar ülkeye Ekonomi Bakanı gönderirken, ülkenin ekonomisini milletin evlatları yönettiği için yaşanıyor. Karınları ağrımaya devam edecek." dedi. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve beraberinde bir grup AK Partili heyet daha sonra çevik kuvvet mensuplarına tek tek başsağlığı diledi ve sıcak çorba ile kandil simidi ikramında bulundular.


Ziyarette, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ,Gençlik Spor Bakan yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül ve bir grup AK Partili Milletvekilleride yer aldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.