banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz Kahramanlarımızı Unutmadı

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, Yaklaşan Ramazan bayramı öncesinde yurdumuzun dört bir tarafında nöbet tutan asker ve polisimizi unutmadı.

Milletvekili Açıkgöz Kahramanlarımızı Unutmadı
28 Haziran 2016 Salı 17:14

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, PTT tarafından TBMM’de PTT tarafından TBMM'de "Size minnettarız" sloganıyla kurulan stantta, "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyasına katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, PTT tarafından TBMM’de “Size minnettarız” sloganıyla kurulan stantta, “Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyasına katıldı.

AÇIKGÖZ, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’ nın ardından, PTT tarafından TBMM’de kurulan standa geldi.
Sayın Başbakanımız Genel Başkanımız Binali Yıldırım da , “Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyası kapsamında, Tunceli Ovacık İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’na bayram telgrafı gönderdi.
AÇIKGÖZ, gönderdiği telgrafta: ” Kahramanlarımız; Göstermiş olduğunuz mücadelenin Çanakkale Destanı’ ndan hiçbir şekilde farkı yoktur. Sizlerin bu fedakarlıklarını ne Cenab-ı ALLAH ne Peygamberimiz Hz. Muhammed (Sav) ne de tarih mükafatsız bırakmayacaktır. Bayramınız mübarek, ömrünüz bereketli olsun.”dedi. 7 adet yazdığı telgrafı Diyarbakır, Tunceli, Şırnak, Hakkari, Van, Bitlis, Batman illerindeki güvenlik güçlerimize gönderdi.

IMG_7175
IMG_7196
IMG_7171
IMG_7180
IMG_7182
IMG_7195

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.