banner461

Milli Şuur Temalı Vadi Yürüyüşüne Davetlisiniz

 Türk Eğitim - Sen Nevşehir Şubesi geleneksel hale getirdiği vadi yürüyüşünü bu yıl "Milli Şuur" temasında düzenleyecek.

Milli Şuur Temalı Vadi Yürüyüşüne Davetlisiniz
27 Nisan 2017 Perşembe 14:09

banner143
banner134
 Türk Eğitim - Sen Nevşehir Şubesi geleneksel hale getirdiği vadi yürüyüşünü bu yıl "Milli Şuur" temasında düzenleyecek.
 
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'nin üyeleriyle birlikte her yıl bahar mevsiminde gerçekleştirdiği geleneksel vadi yürüyüşlerinin altıncısı bu yıl  "Milli Şuur " temasıyla Göreme Aşk Vadisi'nde gerçekleştirilecek. Sendika, vadi yürüyüşüne başta sendika üyeleri olmak üzere, tüm kamu çalışanlarını ve Nevşehir halkını da davet etti.
 
Her yıl Türk Eğitim-Sen üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen vadi yürüyüşlerinin altıncısı 7 Mayıs 2017 tarihinde 3800 metrelik yürüyüş parkuruna sahip Göreme Aşk Vadisi'nde gerçekleştirilecektir. "Nevşehir'in En İyi 20 Güzel Vadisi" arasında yer alan Göreme Aşk Vadisi'nde gerçekleştirilecek olan yürüyüşün yaklaşık 5 saatte tamamlanması planlanıyor.
 
Asimetrik ve yatık yamaçlı bir vadi olan Aşk Vadisi (Bağlıdere Vadisi) içinde 3 çeşme, 1 su kuyusu, 7 doğal ve 1 yapay köprü, 2 gölet, 2 havuz, 1 mağara, 2 sarnıç, 3 şifalı su kaynağı, 10 tane, çok sayıda güvercinlik, kayadan oyma evler ve ilginç kaya katmanları gibi var olan güzellikler de rehber eşliğinde gezilerek vadinin eğitimciler tarafından yeniden keşfi sağlanacaktır.
 
Katılımcılara yürüyüş boyunca tüketecekleri içme suyu, araç transferleri ve rehber hizmeti Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi tarafından karşılanacak olup, vadi yürüyüşüne katılacak olanların en geç 5 Mayıs 2017 tarihine kadar Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'nin kurumsal hattı olan 0553 809 50 50 numaraları telefona sms ya da whatsapp aracılığıyla bilgi vermeleri gerekmektedir.
 
Yürüyüşün gerçekleştirileceği 7 Mayıs tarihinde Meteoroloji verilerine göre 20 derecelik güneşli bir havanın olacağı tahmin edilmektedir.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.