banner461
banner195

Myra Gold 2017 Alyans Modelleri

Birliktelikte bağımlılığın sembolü olan unsurlardan biri yüzükler.

Myra Gold 2017 Alyans Modelleri
11 Şubat 2017 Cumartesi 09:12

banner143
banner134
Birliktelikte bağımlılığın sembolü olan unsurlardan biri yüzükler. Bugün birçok çiftin evlilik sürecinde birlikteliklerinin simgesi olarak sahip olmak zorunda oldukları şeylerinde başında yüzükler geliyor. Alyans olarak isimlendirilen bu birliktelik yüzükleri, diğer tüm takılardan çok daha fazla önemli olarak nitelendiriliyor. Özenle seçilen ve ömür boyu kullanılmak istenen alyanslar, doğru seçim yapıldığında her daim modaya uygun olarak kullanılabiliyor.
Alyans Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
  • İlk olarak rahatlığına dikkat edilmesi gerekir. Ömür boyu parmakta taşınması düşlenerek satın alınan bu yüzüklerin ergonomik olarak rahatlık veriyor olması gerekir. Bu nedenle kesinlikle parmak ölçünüze uygun bir yüzüm seçimi yapmalısınız. Bu sayede günlük aktivitelerinizi yaparken parmağınızda bulunuyor olması herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.
  • Hangi metali kullanmak istediğinize karar vermelisiniz.  Son dönemde en çok platin kullanılıyor olsa da alyans modelleri içerisinden seçim yaparken altın mı, platin mi, beyaz ya da kırmızı altın mı istediğinize karar vermeli, ona göre seçiminizi yapmalısınız.
  • Zamanın modasına ayak uydurmasına dikkat edin. Her ne kadar alyans adı verdiğimiz yüzükler evrensel takılar olsa da alınan zamanın modasına uygun olmasına özen gösterilmesi gerekir. Kalın, ince, taşlı, beyaz altın, platin ya da diğerleri. Seçiminiz hangisinden yana olursa olsun, uzun süre modası geçmeden kullanabileceğiniz şekilde bir yüzün seçiminde bulunmalısınız.
  • Satın aldığınız alyans modelleri mutlaka bakımı kolay olmalıdır. Her türlü mücevher için bir bakım şekli vardır ve ne kadar kolay bir bakım söz konusu olursa o kadar uzun süre gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Özellikle taş detaylı alyanslar için bakım büyük önem taşır.
Alyansı Nereden Almalı?
Alyans alırken satın alınan model kadar nereden alındığı da önemlidir. Eğer ürünlerinin arkasında duracak bir markanın yüzüğü tercih edilirse sorunsuz bir şekilde kullanımı söz konusu olabilir. Myra Gold yüzük modelleri tercih edildiğinde bakıma götürdüğü süreçlerde de alınacak hizmetten memnun kalınacaktır.
Uzun süredir takı sektöründe yer alan ve hem kalitesi hem de tasarımları ile beğeni kazanan Myra Gold, sertifikalı ürünleri ile kullanıcılarından tam not alıyor. http://www.myragold.com/ adresini ziyaret ederek markanın ürünlerini görebilir, uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.